Kontakt

Kontor

Glue Fast AB
Hälleflundregatan 12
426 58 Västra Frölunda

Tel+46 (0)702-96 18 40
Fax +46 31 704 83 02
info@gluefast.se

 

Medarbetare

 

Dane Carlsson

VD & Försäljningschef

dane@gluefast.se
+46 (0)705-30 06 67

Kaj Hönig – Södra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

kaj@gluefast.se
+46 (0)706-58 58 23

Lars Söderqvist – danmark & sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

lars@gluefast.se
+46 (0)723-58 40 80

Per-anders davidsson – mellersta & östra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

per.anders@gluefast.se
+46 (0)702-90 77 23

Lars tore hansen – norge

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

lth@gluefast.se
+4794-84 63 25

Marcus Brännerud – danmark & Södra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

marcus@gluefast.se
+46 (0)730-74 66 13

Joakim eriksson

Logistik/Inköpsansvarig samt Kund- & Sälj-support

joakim@gluefast.se
+46 (0)702-96 18 40

 

Helene Andersson

Ekonomi

helene@gluefast.se
+46 (0)31-788 05 11