Kontakt

Kontor

Glue Fast AB
Antorpsvägen 28
442 45, Kungälv

Tel+46 (0)31 42 32 60
info@gluefast.se

 

Medarbetare

 

Dane Carlsson

VD & Försäljningschef

dane@gluefast.se
+46 (0)705-30 06 67

Kaj Hönig – Södra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

kaj@gluefast.se
+46 (0)706-58 58 23

Lars Söderqvist – danmark & sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

lars@gluefast.se
+46 (0)723-58 40 80

Per-Anders davidsson – Mellersta & Norra Sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

per-anders@gluefast.se

+46(0)702 90 77 23

Marcus Brännerud – danmark & Södra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

marcus@gluefast.se
+46 (0)730-74 66 13

Dane Carlsson – NORGE

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

dane@gluefast.se
+46 (0)705-30 06 6

Joakim eriksson

Logistik/Inköpsansvarig samt Kund- & Sälj-support

joakim@gluefast.se
+46 (0)702-96 18 40

Helene Andersson

Ekonomi

helene@gluefast.se
+46 (0)31-788 05 11