Kontakt

Kontor

Glue Fast AB
Hälleflundregatan 12
426 58 Västra Frölunda

Tel +46 31 42 32 60
Fax +46 31 704 83 02
info@gluefast.se

 

Medarbetare

 

Dane Carlsson

VD & Försäljningschef

dane@gluefast.se
+46 (0)705-30 06 67

Kaj Hönig – Södra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

kaj@gluefast.se
+46 (0)706-58 58 23

Lars Söderqvist – danmark & sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

lars@gluefast.se
+46 (0)723-35 80 40

Per-anders davidsson – mellersta & östra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

per.anders@gluefast.se
+46 (0)702-907723

Lars tore hansen – norge

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

lth@gluefast.se
+4794 84 63 25

Jonny Karlsson

Limtekniker – Industri, Bygg

jonny@gluefast.se
+46 (0)705-20 81 61

Sarah Carlsson

Marknadskoordinator

sarah@gluefast.se
+46 (0)31-29 68 24

Henrik Widmark

Logistik/Inköpsansvarig, Kund/Säljsupport

henrik@gluefast.se
+46 (0)31-42 32 60

Helene Andersson

Ekonomi

helene@gluefast.se
+46 (0)31-7880511