Kontakt

Kontor

Glue Fast AB
Arntorpsgatan 28
442 45, Kungälv

Tel+46 (0)303 22 02 40
info@gluefast.se

 

Medarbetare

 

Dane Carlsson

VD

dane@gluefast.se
+46 (0)303 – 22 02 41

Lars Söderqvist 

Försäljningschef 

lars@gluefast.se
+46 (0)303 22 02 44

 

Kaj Hönig – Södra sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

kaj@gluefast.se
+46 (0)303 22 02 43

Per-Anders Davidsson – Mellersta & Norra Sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

per-anders@gluefast.se

+46(0)303 22 02 46

Marcus Brännerud – Danmark& Södra Sverige

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

marcus@gluefast.se
+46 (0)303 22 02 45

Dane Carlsson – Norge

Limtekniker – Industri, Marin, Transport

dane@gluefast.se
+46 (0)303 22 02 41

Joakim Eriksson

Logistik/Inköpsansvarig samt Kund- & Sälj-support

joakim@gluefast.se
+46 (0)303 22 02 42

Helene Andersson

Ekonomi

helene@gluefast.se
+46 (0)31-788 05 11